во

И се така во круг

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Она кога Дора премногу истражувала во фрижидерот

Тато ќе го фрлам с’кзо…