во ,

Сите ние си имаме свој идол, нели?

Реклама


Неверојатен Попуст -30%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Што ли бара волку високо?

Дали би погодиле? Шофер или шоферка? :)