во ,

Вашиот син има расеано внимание

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вашето име господине?

Пари за пиво молам дечки…