во ,

Имам три вести за тебе, лоша, полоша и најлоша

Што мислиш?

-1 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Цветко влегува во продавница и бара 100 грама салама…

Ќе ви поставам неколку прашања. Колку е два по два?