во , , ,

Ќе ви поставам неколку прашања. Колку е два по два?

Што мислиш?

6 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Имам три вести за тебе, лоша, полоша и најлоша

Како работи мозокот навечер…