во ,

Како работи мозокот навечер…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ќе ви поставам неколку прашања. Колку е два по два?

Зошто плачеш брат?