во ,

Зошто плачеш брат?

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Како работи мозокот навечер…

Ало, јел то видовити Миле?