во

Изведувам бесни глисти

besni

Што мислите?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Мамо, точно ли е дека Бог нe храни?

Некогаш вака се летуваше