во ,

Јас сум Никола, дајте ми една порција…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Влав, нерасположен, депресивен, апатичен, доаѓа кај психолог…

Пред некој ден добив слика од полицијата…