во ,

Пред некој ден добив слика од полицијата…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Јас сум Никола, дајте ми една порција…

Господин полицаец, нешто ви е расипан апаратот…