во ,

Господин полицаец, нешто ви е расипан апаратот…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Пред некој ден добив слика од полицијата…

Кога ќе кажеш на баба ти дека ќе поминеш да ја видиш