во ,

Госпоѓо, грешка сте, јас сум ветеринар, лекувам животни…

Видео на денот

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Де стави ми уште малку ракиичка…

Жената водела љубов со својот швалер…