во

Коју годину си на факултет?

Што мислиш?

1 поен
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Абе ја глеаш ли онаа од трети…

Како му изгледа банкоматот на пензионер