во

Како му изгледа банкоматот на пензионер

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Коју годину си на факултет?

Полските цртани филмови за добра ноќ…