во

Полските цртани филмови за добра ноќ…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Како му изгледа банкоматот на пензионер

Секогаш кога некоја девојка ќе ми каже…