во

Каде е мажот ти ма?

Што мислиш?

1 поен
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога ќе видам некој пар

Македонче е специес што ќе се убие смеејќи ти се…