во

Македонче е специес што ќе се убие смеејќи ти се…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Каде е мажот ти ма?

Тато, што е тоа, данок на додадена вредност!?