во ,

Кај работиш?

evra

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ќе гласам за тој што ќе ги направи вакви патиштата

Не можам сега имам работа…