во

Не можам сега имам работа…

rabota

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кај работиш?

Коа ти се јават од банката за кредито