во

Коа ти се јават од банката за кредито

kredit

Видео на денот

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Не можам сега имам работа…

Зошто Црногорец седи на клупа и плаче?