во

Судриме се со колешката у ходнико…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Новата колешка е многу згодна…

30 реалистични, сепак хумористични илустрации кои ќе ве замислат