во

Најкреативните примери како да поправите некои непоравливи работи и потоа да бидете тотално воодушевени од самите себе

Ја испушти Нокиата во WC шолјата и сега тече на сите страни. Не се секирај за се има лек, само скролај надолу.

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

На секој хороскопски знак одговара по еден Дизни негативец. Кој е твојот?

Сакам да нарачам една торта за утре…