во ,

Сакам да нарачам една торта за утре…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најкреативните примери како да поправите некои непоравливи работи и потоа да бидете тотално воодушевени од самите себе

Германски за почетници