во ,

Како да ве шишам?

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Море како папагалов зборвит?

Ако знаеш која е оваа, си имал неверојатно детство