во

Комшивке, слушнав ќерка ти се омажи, како е зетот?

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Однесување со гости…

Господе, дај ми знак