во

Господе, дај ми знак

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Комшивке, слушнав ќерка ти се омажи, како е зетот?

Најдобриот бренд за сок во светот