во , ,

Како се игра фудбал во Африка

Што мислиш?

-1 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Мајка ти ја бараше на бандера?

На пат кон морето на двајца мафијаши им се расипува Мерцедесот…