во ,

Како се прави шливка?

kako

Што мислиш?

-2 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Гоуст Рајдер

Кога ќе одговара другарот што седи до тебе