во

Каква плата, таков одмор!

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Разлика помеѓу селанец и сељак

Мајсторе задна, ќе не убие промаја!