во , ,

Капитулација

Реклама


Неверојатен Попуст -30%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Војната е премногу сурова за оние што не а познаваат

Од повеќе глава не боли