во ,

Зошто плавуша касни на работа?

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Во 2018 ќе имаме летачки коли…

Одбележување на првиот ден на пролетта…