во

Кажав “Да”…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Да ви кажам нешто!

27 причини зошто Швајцарија е земја од друга планета