во

Она кога нема да јадат од боранијата и ќе нарачаат пица!

Што мислите?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Во животот не постојат случајности

Она кога ќе добиеш петка по географија со врски