во

Во животот не постојат случајности

Што мислите?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога немам што да облечам

Она кога нема да јадат од боранијата и ќе нарачаат пица!