во ,

Ќе ти ставам 5 зошто ништо не знаеш!

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ако не поевтини бензинот

Она коа живееш у Немачка