во

Келнер, колку пиво продавате дневно?

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Беља брат како бе да си најдам жена?

Докоторе дојдов да ме кастрирате …