во ,

14-годишната ќерка на Моника Белучи е неверојатна убавица

Дева Касел, ќерката на Моника Белучи и Винсент Касел, се појавува во најновата реклама на Долче и Габана. 14-годишната убавица ја има наследено убавината на нејзината мајка, како и желбата за слава и живот под рефлекторите.

Дева е првото дете од бракот на Касел и Белучи кои се одамна разведени. Таа е главната протагонистка во рекламата за новиот парфем со мирис на божур (Peony perfume), а беше облечена во долг бел фустан и патики за време на снимањето.

Крушата под круша паѓа, зарем не? Погледнете како изгледаше Дева на снимањето:

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Мухамед Али избегнува 21 удари за 10 секунди

Полиција, отворете!