во ,

Киндер + Нутела = Киндерела

Што мислиш?

26 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Среќно маче – посреќен стопан

“Вистински Бејби“