во ,

Ќе раскинам со тебе…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога ќе ме прашаат каде за Нова Година…

Што сум?