во

Книга на денот

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Од рубриката “Снајди се па живеј” ви претставуваме…

Студент кој работи како доставувач на пици