во

Ко што викаше дедо ми „допиј тоа ракијата мајмуне…

Што мислиш?

-1 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Порака на денот

ДА СЕ ЗАБРАНАТ СО ЗАКОН !