во

ДА СЕ ЗАБРАНАТ СО ЗАКОН !

Што мислиш?

4 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ко што викаше дедо ми „допиј тоа ракијата мајмуне…

Госпожа, мора да ви пишам казна…