во , ,

Госпожа, мора да ви пишам казна…

Што мислиш?

1 поен
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ДА СЕ ЗАБРАНАТ СО ЗАКОН !

Јас после празниците