во

Јас после празниците

Што мислиш?

4 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Госпожа, мора да ви пишам казна…

Три работи треба да се чуваат во тајност…