во

Три работи треба да се чуваат во тајност…

Што мислиш?

2 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Јас после празниците

Два животни парадокса…