во , ,

Коа ќе претераш со грицкање сончоглед

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога ќе кажеш на баба ти дека ќе поминеш да ја видиш

Како се справувам со проблемите…