во

Кога и двајцата сте грди

Што мислиш?

-1 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога ќе се заљубиш на Велигден

Сад или никад?