во , ,

Кога сама се сликаш VS. Кога ќе те тагнат

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Со оваа сцена се означи крајот на моето детство

Депресивен сум ништо не ме расположува…