во , ,

Кога ќе ти се стемни уште од сабајле…

Денот по утрото се познава и ова момче го позна доста добро.

Што мислиш?

7 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Моќта на Инстаграм

25 Креативни и најевтини начини како да го поправите вашиот слупан автомобил