во , ,

Моќта на Инстаграм

Што инстаграм им прави на луѓето… кутрата девојка ја почувствува моќта на инстаграм.

А вака се прави тоа:

Што мислиш?

27 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

25 Стари луѓе кои ти порачуваат “Вежбај пи*да ти матер!”

Кога ќе ти се стемни уште од сабајле…